کابل‌کشی شبکه و ترانکینگ از جمله خدمات اصلی شرکت فناوران گستر در زمینه پسیو شبکه و خدمات شبکه می‌باشد. پس از مرحله طراحی شبکه، مرحله کابل‌کشی و ترانکینگ آغاز می‌گردد. در این بخش رعایت استانداردها و اصول پیاده‌سازی زیرساخت از اهمیت بالایی برخوردار است.

راه اندازی و پیاده‌سازی مناسب شبکه‌های کامپیوتری برای کسب و کارهای مختلف در تمامی ابعاد و صنایع گوناگون بسیار حیاتی و مهم است. برای پیاده‌سازی این مهم اولین اقدام توجه ویژه به زیرساخت شبکه خصوصاً کابل کشی و ترانکینگ می‌باشد. چندین راه برای این امر وجود دارد که بسته به این‌که نیازهای شما در کسب‌و‌کارتان و وسعت پروژه چه مقدار خواهد بود تغییر می‌کند و لازم است که مطمئن شوید که این راه اندازی دقیقاً بر اساس نیازهای شما در نظر گرفته شده باشد.

برای پیاده‌سازی یک کابل کشی شبکه استاندارد و درست، نیاز به مهارت‌های کاملاً حرفه‌ای به همراه دانش و تخصص سخت‌افزار، نرم‌افزار و همچنین آگاهی نسبت به ساختار سازمانی شرکت‌ها دارد. کارشناسان فنی کابل کشی، با مدیران شرکت از جمله مدیر فناوری اطلاعات شرکت همکاری می‌کنند تا بتوانند یک سیستم کاملاً کاربردی و استاندارد را که توانایی پذیرش حجم زیادی از نیازهای تجاری شرکت را داشته باشد طراحی و اجرا کنند.

حفظ و نگهداری شبکه

 

اجرا و پیاده سازی کابل کشی شبکه

با کمک جمع‌آوری اطلاعات دقیق و طراحی عملیاتی استاندارد به همراه تجربیات و مهارت‌های بسیار ما در زمینه اجرای پروژه‌های کابل‌کشی شبکه این اطمینان را به شما می‌دهیم که بخش های مختلف ساختار سازمانی شما می‌توانند بدون هیچ‌گونه ریسک امنیتی و از دست دادن اطلاعات حفاظت شده و بدون مشکل و قطعی با یکدیگر در ارتباط داشته باشند. و در نهایت این اطمینان را به شما می‌دهیم که تجارت شما بدون هیچ‌گونه مشکلی در بالاترین سطح عملکرد، بیشترین بهره‌بری را خواهد داشت.

خدمات مشاوره شبکه

 

خدمات راه اندازی کابل دیتا

نصب و پیاده‌سازی کابل‌های دیتا می‌بایست توسط یک مجری قابل اعتماد و متخصص صورت گیرد، چرا که در این ساختار، انتقال صدا، متن، اطلاعات محرمانه و بسیاری دیگر از انواع سیگنال‌های مهم سازمان بین واحدهای مختلف جابه‌جا می‌گردد. صرف نظر از اینکه چه اطلاعاتی در این سیستم جابه‌جا می‌شوند انتقال دقیق اطلاعات یک جزء حیاتی از این سیستم محسوب می‌گردد. خدمات کابل کشی دیتا توسط متخصصان با تجربه و حرفه ای این اطمینان را می‌دهد که این سیستم مطابق با استانداردهای جهانی و بدون ریسک امنیتی اجرا گردد.

آینده نگری

 

جنس گران یا خدمات با کیفیت … ؟!!

 

برخلاف تصور افراد غیرمتخصص و بعضاً افراد فعال در این حوزه، یک سیستم کابل کشی ساخت یافته و استاندارد عملکرد به مراتب بهتری نسبت به خرید و به کارگیری کابل با کیفیت و یا تجهیزات ارتباطی گران قیمت دارد. برای اطمینان از عملکرد درست و استفاده از تمامی پتانسیل‌ها و ظرفیت پهنای باند زیرساخت شبکه، یک سیستم کابل‌کشی ساخت یافته باید به درستی طراحی، نصب و اداره شود.

این بخش از خدمات یکی از تخصصی‌ترین بخش‌ها در زمینه خدمات پسیو شبکه و زیرساخت شبکه می‌باشد. کابل کشی و ترانکنیگ بر کابل کشی شبکهخلاف تفکر بسیاری از صاحبان کسب‌و‌کار، بسیار مهم، حرفه‌ای و نیازمند دانش در سطوح بالا می‌باشد. متأسفانه مشاهده می‌شود در بسیاری از موارد این بخش توسط افرادی که هیچ‌گونه دانشی در این خصوص نداشته و کاملاً آماتور می‌باشند انجام می‌گردد.

کابل کشی شبکه صرفاً رد کردن سیم نیست. همین طرز فکر موجب شده است که بسیاری از شرکت‌ها از این جهت خسارات مادی و غیر مادی سنگینی را پرداخت کنند و در نهایت نیز نتوانند از شبکه خود استفاده درست و بهینه را داشته باشند.

استانداردهای کابل‌کشی شبکه و ترانکینگ که به صورت بین‌المللی استفاده می‌شوند توسط سازمان‌های جهانی ISO/IEC (سازمان استاندارد جهانی/کمیسیون جهانی الکترونیک)، به همراه CENELEC (کمیته اروپایی استاندارد سازی الکترونیک) و TIA (انجمن صنعت ارتباطات از را دور – آمریکا) ارائه شده‌اند.

با توجه به این نکته مهم و اساسی، شرکت فناوران گستر خدمات خود را در زمینه کابل کشی و ترانکینگ شبکه توسعه داده و توانسته است دستاوردهای ارزشمند بسیاری کسب نماید. این خدمات تأثیر بسزایی در کیفیت شبکه داشته و می‌تواند موجب جلوگیری از هدر رفت منابع از جمله وقت، انرژی و هزینه در آینده شود. شرکت فناوران گستر در این زمینه از آخرین متد استاندارد TIA نسخه ANSI/TIA-568 در پروژه‌های خود استفاده می‌کند. کارشناسان ما همواره تلاش می‌کنند خود را با جدیدترین تکنیک‌ها و استانداردهای ارائه شده در این زمینه به روز کنند تا بهترین خدمات را به  مشتریان خود ارائه دهند.

ویژگی شبکه

خدمات کابل کشی شرکت فناوران گستر

 

شرکت فناوران گستر با تجربه بالای متخصصین خود توانایی اجرای پروژه‌های کابل کشی ساخت یافته در سطوح مختلف را دارا می‌باشد، مانند:

  • کابل کشی شبکه‌های اترنت: CAT 5e , 6 , 6a
  • کابل کشی فیبرنوری ( Fiber Optic Cabling )
  • کابل کشی کواکسیال ( Coax Cabling )
  • کابل کشی سیستم‌های صوتی ( Voice Cabling )
  • کابل کشی دیتاسنتر ( Data Centers Cabling )
  • کابل کشی سیستم‌های پیجر ( Pager Systems )
  • کابل کشی سیستم‌های تلفن و مراکز تلفن ( Call Centers Cabling )
  • کابل کشی سیستم‌های تصویری ( Closed Circuit Television Cabling )
  • کابل کشی در فضاهای شهری، شهرک‌های صنعتی، کارخانه‌ها، مراکز درمانی، آموزشی و غیره

از دیگر خدمات ما در این بخش ارائه خدمات مشاوره در این زمینه می‌باشد. کارشناسان ما آماده بازدید از محل شما برای بررسی وضعیت شبکه و اجرای پروژه‌های کابل کشی شبکه می‌باشند. ما می‌توانیم پروژه‌های کابل کشی شما را برآورد هزینه کرده و میزان مصرف کابل و داکت و جزئیات پروژه را که ممکن است از دید شما پنهان باشد بررسی و گزارش دهیم. کارشناسان ما قیمت کابل کشی را بر اساس نوع جنس و درجه کیفیت آن در رنج‌های متفاوت به شما ارائه می‌دهند. شرکت خدمات شبکه فناوران گستر در زمینه نظارت بر پروژه‌های بزرگ کابل کشی شرکت‌ها، به عنوان شرکت مهندسی مشاور فعالیت می‌کند. ما بر نحوه اجرای پروژه که توسط پیمانکاران انجام می‌گردد نظارت کرده و گزارش کامل و مفصلی از وضعیت اجرای پروژه به شما ارائه می دهیم.

   

تیککارشناس کابل کشی دیتا

 

کارشناسان نصب و اجرای کابل کشی و ترانکینگ فناوران گستر دارای دانش و تخصص در زمینه امینت، دیتا، تلفن، دوربین مداربسته و بسیاری از اجزای دیگر در سطوح بالا در بخش‌های تجاری و شرکت‌های بزرگ می‌باشند. آن‌ها توانایی اجرا و ارائه راهکار در انواع پروژه‌های شبکه، از کابل کشی تا پیاده سازی اتاق سرور استاندارد و نصب شبکه‌های اداری، تجاری و صنعتی را دارند.

با ما در تماس باشید