Image result for ‫انجام کلیه خدمات VOIP‬‎

راه اندازی VoIP

آیا به راه اندازی VoIP برای ارتقا و یکپارچه سازی سیستم های تلفنی سازمان خود اندیشیده اید؟ اغلب شرکت هایی که با تماس های درون سازمانی ، شهری و بین المللی سر و کار دارند و دارای سیستم مدیریت مشتریان هستند ، به دلایل مختلفی ترجیح می دهند که برای برخورداری از ارتباطات صوتی مدیریت شده ، از خدمات VoIP استفاده کنند. به دلیل مبتنی بر شبکه بودن سیستم ویپ ، می توان از تمامی ظرفیت های شبکه استفاده کرد و علاوه بر انتقال صوت ، تصویر و دیتا را نیز رد و بدل کرد. به همین خاطر ، راه اندازی VoIP شامل امکانات جذاب و مختلف می باشد که موجب استقبال مدیران شرکتها در بهره مندی از این تکنولوژی شده است.

سازمانها با راه اندازی VoIP قادر خواهند بود یک مرکز تماس ایجاد کنند و با یکپارچه سازی آن با نرم افزار crm ، بازدهی ارتباطات با مشتریان خود را به طور چشمگیری افزایش دهند. شما مدیران شرکت ها با بهره مندی از مشاوران و خدمات تخصصی شرکت نصب و راه اندازی VoIP فناوران گستر و با پیاده سازی امکاناتی مثل صف تماس ، پاسخگویی خودکار ، صندوق صوتی ، نظرسنجی از مشتریان و ده ها قابلیت دیگر خدمات ویپ ، می توانید به صورت حرفه ای ارتباط با مشتریان خود را مدیریت کنید و گامی بلند برای کسب رضایت بیشتر آنها بردارید.

با استفاده از خدمات VoIP فناوران گستر ، با یک تیر چند نشان خواهید زد و ارتباطاتی بسیار ارزان ، با کیفیت و ایمن را با کارمندان و مشتریان خود تجربه خواهید کرد و با راه اندازی VoIP قادر خواهید بود از هر کجای دنیا ، حتی با گوشی هوشمند خود نیز به سرویس VoIP دسترسی داشته باشید. . فناوران گستر با اتکا به دانش روز و سیزده سال سابقه در عرصه خدمات راه اندازی VoIP ، توانسته است در این چند سال کارنامه ای درخشان در راه اندازی سیستم های تلفنی تحت شبکه از خود برجای بگذارد و به عنوان یکی از شرکت های برتر خدمات VoIP تهران شناخته شود.

بانکها، سازمانها و شرکت هایی که دارای تعداد مشتریان زیادی هستند و قصد دارند با پیاده سازی یک سیستم روابط عمومی هوشمند مبتنی بر شبکه در سازمان خود ، کنترل و نظارت بهتری روی تماس های مشتریان داشته باشند ، با بهره مندی از خدمات راه اندازی VoIP می توانند از قابلیت های زیادی در ارتباطات خود برخوردار گردند.

 کلیه شرکت ها و نهادهایی که دارای یک یا چند شعبه مختلف هستند ، به منظور بهره مندی از قابلیت کنفرانس های تلفنی و برقراری تماس های داخلی ، بین شهری و بین المللی پرسنل سازمان خود با یکدیگر ، می توانند از خدمات یک شرکت راه اندازی VoIP خوش نام و با سابقه  استفاده کنند و تماس هایی بسیار ارزان قیمت و تحت شبکه از هر نقطه دنیا داشته باشند.

 بیمارستانها ، درمانگاه ها و کلینیک ها به دلیل اینکه روزانه تعداد قابل توجهی از بیماران برای ویزیت گرفتن با آنها تماس می گیرند ، نیازمند برخورداری از یک سیستم نوبت دهی هوشمند و متناسب با ظرفیت های خود هستند. راه اندازی VoIP برای مراکز درمانی ، یک راه حل بسیار ایده آل برای افزایش بازدهی خدمات درمانی این مراکز می باشد.

 بررسی نیازهای مشتری : خدمات VoIP فناوران گستر بر مبنای نیازهای سازمان ارائه می شود و پیش از انعقاد قرارداد نصب و پشتیبانی ویپ ، اهداف سازمان از راه اندازی VoIP می بایست مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد و با توجه به این اهداف ، بهترین محصولات و خدمات راه اندازی VoIP متناسب با نیازهای سازمان ارائه شود تا بهترین نتیجه و بازدهی را برای شرکت به همراه داشته باشد. درخواست مشتری برای نصب ویپ برای فناوران گستر بسیار مهم می باشد و به مشتری تضمین داده می شود که کلبه نیازهای سازمان در راه اندازی سیستم voip ، با بالاترین کیفیت خدماتی انجام پذیرد.

آنالیز زیرساخت ها و ارائه راهکار : یکی از ویژگی های خدمات VoIP فناوران گستر ، اهمیت ویژه به زیرساخت های شبکه سازمان می باشد. کارشناسان فناوران گستر با بازدید از تجهیزات بکار رفته در شبکه سازمان و آنالیز زیرساخت ها در طراحی شبکه سازمان ، بهترین راهکارهای منطقی منطبق بر علم روز برای راه اندازی VoIP را در قالب مستندات و گزارشات فنی مفصل به مدیران سازمان تقدیم می کنند. ظرفیت شبکه و قابل توسعه بودن آن ، یکی از مهمترین مواردی است که پیش از انعقاد قرارداد نصب و راه اندازی VoIP ، مورد توجه ویژه کارشناسان فناوران گستر قرار می گیرد.

 راه اندازی و ارائه گزارش : خدمات راه اندازی VoIP بر مبنای ظرفیت شبکه سازمان و با توجه به نیازها و درخواست مشتری انجام گرفته می شود و تمامی امور مربوط به راه اندازی VoIP سرور ، با دقت بالا و پیگیری های منظم مدیران فناوران گستر و موافقت کارفرما اجرا می شود. با توجه به اینکه راه اندازی سیستم voip در سازمان ، می بایست کاملا منطبق با نیازهای پرسنل و مدیران باشد ؛ لذا بهترین تجهیزات و سرویس های نرم افزاری مطابق با نیازهای سازمان ، نصب و راه اندازی می شود و مستندات تحویل پروژه پیاده سازی سیستم ویپ به کارفرما گزارش داده می شود.

 پشتیبانی و آموزش : شرکت راه اندازی VoIP فناوران گستر با رویکردی مشتری مدارانه و به منظور پیشگیری از بروز اختلالات ، سیستم ویپ سازمان را در فواصل زمانی منظم بررسی می کند تا مشکلات فنی و امنیتی سریعا شناسایی شوند. پشتیبانی ویپ فناوران گستر توسط کارشناسان باتجربه و با بالاترین دقت انجام می گیرد و گزارشات هر اقدام فنی به منظور بهینه سازی سیستم VoIP ، فورا به سازمان ارائه می شود و به اطلاع مدیران می رسد. پس از استقرار و راه اندازی VoIP سیسکو در سازمان ، نحوه استفاده از  دستگاه ویپ و سرویس های نرم افزاری سیستم ویپ ، به مدیران و کارمندان سازمان آموزش داده می شود. کارشناسان فناوران گستر در هر مرحله از انجام پروژه راه اندازی سیستم تلفن VoIP ، با آغوش باز آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما مدیران گرامی هستند.

 نظرسنجی مشتری : کلیه فعالیت های کارشناسان و متخصصان برای راه اندازی VoIP در سازمان شما ، تحت نظارت و کنترل ستاد مراقبت از مشتریان فناوران گستر می باشد تا کلیه مفاد قرارداد خدمات VoIP انجام شود و چیزی از قلم نماند! رضایت مندی کارفرما برای فناوران گستر بسیار مهم می باشد و در هر مرحله از پروژه راه اندازی VoIP ، واحد مراقبت از مشتریان فناوران گستر به منظور افزایش رضایتمندی مشتری و ارتقای کیفی خدمات خود ،  از طریق ارائه فرم نظرسنجی به مدیر سازمان ، میزان رضایتمندی ایشان را به مدیران فناوران گستر اعلام می کند.

بعد از سفارش راه اندازی VoIP فناوران گستر چه اتفاقی می افتد؟

پس از ثبت درخواست تماس در وبسایت و تکمیل فرم مربوطه ، کارمند روابط عمومی فناوران گستر برای تعیین زمان قرار ملاقات و اعزام کارشناسان ، با مسئول دفتر کاری شما تماس می گیرد تا جلسه ای بین مدیران سازمان و متخصصان فناوران گستر برگزار شود. در این جلسه ، نیازها و اهداف سازمان از راه اندازی VoIP ، مورد بحث و تجزیه و تحلیل کارشناسان فناوران گستر قرار می گیرد تا راهکاری ایده آل برای ارائه خدمات VoIP متناسب با نیازهای مدیران و پرسنل سازمان تعیین شود. پیش از راه اندازی VoIP ، وضعیت کلی شبکه ، تجهیزات سخت افزاری و کامپیوترهای شبکه مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار می گیرد و بسترهای شبکه سازمان برای راه اندازی ویپ مورد بررسی کارشناسان فناوران گستر قرار می گیرد. با توجه به ظرفیت ها و زیرساخت های شبکه سازمان ، پیشنهاد خریداری دستگاه ویپ و دیگر محصولات در قالب گزارشات تامین تجهیزات به مدیران ارائه می شود.

پس از نصب ویپ و استقرار آن در سازمان ، پشتیبانی ویپ توسط کارشناسان فناوران گستر آغاز می شود. پس از خرید و راه اندازی VoIP، فناوران گستر از طریق بازدیدهای منظم ، تست های دوره ای و تعمیر خرابی ها ، نگهداری و مراقب از تجهیزات و سرویس های نرم افزاری سیستم VoIP سازمان را در دستور کاری خود قرار می دهد. خدمات VoIP فناوران گستر محدود به نصب و راه اندازی آن نمی شود! پس از اتمام و تحویل پروژه راه اندازی سیستم تلفن VoIP ، از طریق برگزاری جلسات آموزشی در سازمان ، نحوه و طرز استفاده کاربردی از مرکز تلفن voip و دیگر امکانات درخواستی سیستم ویپ از سوی کارفرما ، به مدیران و پرسنل آموزش داده خواهد شد.

با ما در تماس باشید

 

 انجام کلیه خدمالت نصب و راه اندازی voip (ویپ ) در تمامی مناطق کرج از جمله آزادگان  ، باغستان ، جهانشهر ، حصارک ، خرمدشت ، درختی ، دهقان ویلا ، ساسانی ، شاهین ویلا ، شهریار ، شهر جدید اندیشه ، شهر جدید هشتگرد ، شهرک اوج ، شهرک بنفشه ، شهرک وحدت ، طالقانی ، عظیمیه ، فردیس ، کیانمهر ، کمالشهر ، گلشهر ، گوهردشت ، مارلیک ، ماهدشت ، محمد شهر ، میدان نبوت ، مشکین دشت ، مصباح ، ملارد ، منظریه ، مهرشهر ، مهرویلا ، هشتگرد ، هفت تیر ، آق تپه ، احدآباد - مهرشهر ، احمدیه ، اخگرآباد ، اسدآباد ، اسلام آباد ، اصفهانیها ، اکبرآباد - مهرشهر ، باغستان ، برغان - جنوب ، بلوار دانشگاه ، بلوار نور - مهرشهر ، بنیاد ، بیلقان ، جهانشهر ، چهارباغ ، چهارصد دستگاه ، حافظیه ، حسین آباد - مهرشهر ، حصار ، حصارک بالا ، حصارک پایین ، حیدر آباد ، خلج آباد ، خیابان شاهین ویلا ، دولت آباد ، دهقان ویلا ، رجب آباد ، رزکان نو ، سرحدآباد ، سهرابیه ، سیمین دشت ، شعبان آباد ، شهرک ۳۵۰ متری ، شهرک آسمان ، شهرک ارم ، شهرک امام رضا ، شهرک اوج ، شهرک بعثت مشکین دشت ، شهرک بهارستان ، شهرک پردیسان ، شهرک جهازی ها ، شهرک جهان نما ، شهرک دریا ، شهرک ذوب آهن ، شهرک شهید حسینی ، شهرک شهید رستمی ، شهرک شهید فهمیده ، شهرک فرهنگیان ، شهرک گلستان ، شهرک گلها ، شهرک مدرس ، شهرک منظریه ، شهرک مهران ، شهرک نهال و بذر ، شهرک واریان شهر ، شهرك هفده شهريور ، شهرک یاس ، عظیمیه ، علی آباد گونه ، قلمستان ، کارخانه قند ، کرج نو ، کلاک بالا ، کوی امامیه ، کوی فرهنگ - مهرشهر ، کوی قائم ، کوی کارمندان جنوبی ، کوی کارمندان شمالی ، کوی مدرس ، کوی مهر ، کیانمهر ، گلدشت ، گلستان یکم ، گلشهر ، گلشهر ویلا ، گوهردشت - فاز ۱ ، گوهردشت - فاز ۲ ، محمودآباد ، ملک آباد - مهرشهر ، مهرشهر - فاز ۱ ، مهرشهر - فاز ۲ ، مهرشهر - فاز ۳ ، مهرشهر - فاز ۴ ، مهرشهر - فاز ۵ ، مهرویلا ، نوروزآباد ، وسیه ، ولیعصر ، همت آباد ، صفا دشت ، شهرک سنعتی صفادشت ، شهرک صنعتی اشتهارد ، اشتهارد